Kołonotatniki

Niezależnie od wielkości firmy, w biznesie liczy się szybkość i refleks. Możesz usprawnić pracę swoich pracowników zamawiając dla nich firmowe kołonotatniki w oprawie w spiralę.

Oprawy w spirali są bardzo praktyczne i pomagają zachować estetyczny wygląd notatników. To idealne rozwiązanie na firmowe burze mózgu, podczas których zwykle nie ma idealnych warunków do pisania. Kołonotatniki w oprawie w spirale zapewniają komfort notowania w każdych warunkach, nawet podczas konferencji, czy otwarcia nowego centrum handlowego.

Nasze kołonotatniki to także świetny pomysł na obrandowany gadżet, czy suwenir dla kontrahentów agencji marketingowych, czy reklamowych. Stali klienci zakładów fotograficznych, czy drogerii również będą zadowoleni, gdy otrzymają gratis w postaci niewielkiego kołonotatnika. To dobry pomysł na promocję i podtrzymanie relacji z klientami.

Chętnie opowiemy i doradzimy jak mogą wyglądać firmowe kołonotatniki na konferencje i wewnętrzne spotkania firmowe. Z chęcią podejmiemy się nietypowych zleceń, np. na kołonotatniki tematycznie związane z daną promocją, czy nową strategią firmy.

Zobacz nasze przykładowe realizacje i skontaktuj się z nami, by ustalić pomysł a kołonotatniki dla Ciebie i Twojej firmy.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 4 results