Get Adobe Flash player

Tubusy na dyplomy

Tubusy przywołują wspomnienie dawnych wieków, w których wszystkie cenne dokumenty zwijano w rulon. Nasze tubusy łączą tradycję z nowoczesnością. Z taką oprawą każda uczelnia, czy firma idealnie podkreśli, że należy do elity.

Oferujemy produkty w 100% personalizowane. Z nami sam wybierasz rozmiar tubusów, rodzaj materiału wierzchniego, a także napisy i dodatki. Twoje zamówienie zrealizujemy w naszej pracowni, przy użyciu nowoczesnych maszyn. Niezależnie od wielkości zamówienia, gwarantujemy produkty wyróżniające się i precyzyjnie wykonane.

Potrzebujesz ciekawie zapakować zaproszenia na event? A może przymierzasz się do wręczenia prezentów zasłużonym pracownikom? U nas zamówisz tuby, które idealnie sprawdzą się w przy każdej okazji.

Nasza oferta jest elastyczna, bo produkujemy na specjalne zamówienie klientów. Wystarczy sprecyzować wymiary, lub przeznaczenie tubusów, a my sami podamy propozycje i opracujemy projekt, np. na dyplomy dla szkół i uczelni, foldery promocyjne i ofertowe, czy świadectwa dla laureatów konkursów, olimpiad i plebiscytów.

Mamy do dyspozycji wiele materiałów, które można ze sobą łączyć. Dzięki temu tworzymy ciekawe kompozycje kolorystyczne, które mogą być związane z jakimś konkretnym wydarzeniem, np. biało-czerwony tubus z dodatkowym emblematem dla osób szczególnie zasłużonych dla kraju, regionu, miasta, czy dzielnicy.

Zainspiruj się naszymi propozycjami i stwórz atrakcyjne tubusy, które będą genialną oprawą dla Twoich dokumentów.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 9 results