Get Adobe Flash player

Okładki, tubusy

Zdobyte świadectwa i wyróżnienia mają wartość sentymentalną i są praktycznymi dokumentami, często na całe życie. Dla firm i instytucji wydających dokumenty, ich wygląd jest sprawą prestiżu i renomy. Takie świadectwa, jak np. dyplom ukończenia szkoły, po prostu muszą prezentować się profesjonalnie.

Jak podkreślić znaczenie świadectw dla uczestników Państwa kursu? To proste. Idealnie dobrana okładka zabezpieczy je i dodatkowo upiększy. Jeśli szukają Państwo oprawy, która podkreśli prestiż podziękowań dla kontrahentów, czy ukończenia danego kierunku studiów, nasi specjaliści doradzą i pomogą wybrać najlepszą opcję.

Oferujemy szeroki wybór okładek, tub i tubusów, starannie wykonanych i spersonalizowanych. Nie ważne, czy chodzi o jeden dokument, czy o oprawy na dyplomy dla całego rocznika studentów. Z nami mają Państwo pewność, że zamówienie zostanie zrealizowane z zachowaniem terminów i najwyższych standardów jakości.

Gwarantujemy produkty wysokiej klasy, eleganckie wykończenia i detale, które dobieramy według osobistych preferencji naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI