Nowości

Znakiem naszych czasów jest podążanie za trendami. My idziemy o krok dalej. Nie tylko wskazujemy co jest modne, ale też chcemy wyznaczać i kreować nowe rozwiązania. Jeśli więc szukasz ciekawych i modnych akcesoriów oraz galanterii biurowej, u nas z pewnością to znajdziesz.

W zakładce Nowości prezentujemy najnowsze projekty, które wyszły z naszej pracowni. Chcemy, aby proponowane tu produkty były dla naszych klientów dodatkową wskazówką do stworzenia własnych, oryginalnych akcesoriów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego w naszej ofercie jest tak wiele zróżnicowanych projektów.

Na bieżąco śledzimy nowinki techniczne, newsy z branży kaletniczej i poligraficznej oraz innych sektorów, które dotyczą projektowania i produkcji akcesoriów. Czerpiemy z mody i jej sezonowych motywów przewodnich, poszukujemy nowych rozwiązań - np. nietypowych łączeń, wreszcie - rozmawiamy z naszymi klientami o ich potrzebach. Dzięki temu oferujemy niebanalne produkty, które zapewniają naszym klientom stylową prezencję i sprawne funkcjonowanie biura.

Nasza oferta jest znacznie szersza niż zaprezentowane tu przykładowe prezentacje. Z nami możesz mieć np. wymarzone firmowe okładki, informatory, podkładki na biurko, czy oprawy na najbardziej nietypowe akcesoria i narzędzia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami i zachęcamy do zamówienia dedykowanych Tobie/Twojej firmie opraw, akcesoriów i galanterii biurowej.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 15 results