Get Adobe Flash player

Notesy

Często w pracy musimy pamiętać o wielu rzeczach. Wtedy przydaje się notes. Większość doświadczonych biznesmenów prowadzi notatki na swój własny użytek! Ale osobisty notes powinien mieć każdy, komu zależy na byciu na czasie i utrwalaniu ważnych informacji.

Przedstawiamy stylową kolekcję notesów wykonanych z najwyższej jakości eko-skóry, które możemy oprawić również w inne materiały. Wśród bogatej kolorystyki okładek, z łatwością wybiorą Państwo kolor najbardziej odpowiadający np. barwom firmowym. Nasze oprawy są solidne i jednocześnie niezwykle eleganckie, więc świetnie się sprawdzą jako dyskretny i funkcjonalny dodatek podczas podróży służbowej, czy spotkań biznesowych.

Oferujemy notesy różnej grubości i rozmiarów. Wielu naszych klientów, m.in. restauratorzy i właściciele fundacji i stowarzyszeń używa ich jako oryginalną księgę gości, czy luksusową kronikę. Jest to możliwe dzięki subtelnym dodatkom, które dodają naszym notesom wyrafinowania i prestiżu.

Mają Państwo konkretną wizję? Zapraszamy do kontaktu i dzielenia się pomysłami, a my spersonalizujemy wybrany model według tych wskazówek.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing 1–15 of 16 results