Get Adobe Flash player

Kroniki, księgi

Dobre imię firmy, czy stowarzyszenia jest gwarancją pomyślnych interesów. W utrzymaniu i kreowaniu pozytywnego wizerunku bardzo pomagają kroniki i księgi pamiątkowe. Dzięki firmowej księdze wpisów, Twoja firma będzie mogła zbierać pozytywne opinie od kontrahentów i pokazywać je potencjalnym klientom.

Oferujemy szeroki wybór kronik, dzięki którym np. fundacje, czy stowarzyszenia mogą zbierać głosy poparcia dla swych akcji i działalności statutowej. Prestiżowe kluby i restauracje z łatwością umocnią swój wizerunek, oferując klientom wpisy w elegancko oprawionej księdze gości.

Dzięki bogatej ofercie okładek i zdobień gwarantujemy, że każda księga będzie niepowtarzalna. Proponujemy modele w różnych wymiarach, dostosowanych do Państwa potrzeb. Wybrane produkty w pełni spersonalizujemy i ozdobimy. Otrzymają więc Państwo produkt uszyty na miarę, dokładnie z takimi elementami, jakie są potrzebne.

Zastanawiają się Państwo jakie są możliwości personalizacji? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu. Nasz zespół chętnie Państwu doradzi.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH

  KRONIKI I KSIĘGI - ARTYKUŁ Z PORADAMI


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing 1–15 of 21 results