Kalendarze - oprawa drukowana

Są okładki, które pomagają wyróżnić się w naprawdę nietypowy sposób. Takim przykładem są np.kalendarze z oprawą drukowaną, dające pole do wyeksponowania czegoś więcej, niż nazwa firmy i logotyp.

Drukowana okładka przyjmie dowolną treść. Mogą to być zdjęcia, np. z oferty produktowej lub usługowej, czy fotografie zespołu obsługującego dany projekt. Można je wzbogacić o hasła przewodnie, czy reklamowe. Kalendarze w drukowanej okładce są tworzone na zamówienie, z wybranych lub dostarczonych przez klienta materiałów. Nie ma więc możliwości, by konkurencja miała to samo.

W ten sposób agencja fotograficzna wyeksponuje swoje najlepsze ujęcia, a eksperci od reklamy pokażą swój najzdolniejszy team w najciekawszym momencie tworzenia. To będzie kolejny świetny sposób na reklamę i zyskanie w oczach klientów. Kalendarz z drukowaną okładką, to nietypowy suwenir dla kontrahentów, czy wiernych fanów na FB. Pomoże Twojej firmie zapisać się w pamięci mediów i VIPów. A tym samym będzie się o Tobie mówiło.

Zrealizujemy każdy nawet najbardziej zwariowany projekt kalendarzy z drukowaną oprawą. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą galerią przykładowych realizacji.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI