Kalendarze - ekoskóra, skóra

W sektorze kalendarzy jest bardzo duża konkurencja. Monopol mają niestety hipermarkety i hurtownie handlujące tanimi importowanymi kalendarzami. Dlatego my postanowiliśmy robić coś zupełnie innego.

Nie trudno znaleźć w internecie firmy oferujące nawet przyzwoite kalendarze ze skóry i eko skóry. Trudniej natomiast znaleźć produkt, który w 100% będzie spełniał oczekiwania każdego klienta. My wychodzimy naprzeciw tej potrzebie z unikalnymi produktami dedykowanymi, robionymi na specjalne zamówienie firm i klienta indywidualnego.

Oferujemy bogaty wybór materiałów na okładki, zróżnicowany układ kalendarza i całą gamę dodatków i zdobień, które podnoszą wartość i prestiż naszych akcesoriów.

Czasem jest tak, że firma zamawia wkłady i bloki w hurtowni, a okładek i możliwości brandowania szuka gdzie indziej. Dla nas to nie problem. Mimo że nie jesteśmy drukarnią, ale pracownią kaletniczą, możemy wykonać oprawy kalendarzy również z powierzonych nam wkładów. Posiadamy maszyny do składania okładek i wklejania bloków. Od razu możemy też dowolnie spersonalizować każdą okładkę.

Wyjątkowe kalendarze dla Ciebie i Twojej firmy są na wyciągnięcie ręki. Zajrzyj koniecznie do działu przykładowych realizacji i zobacz nasze wybrane produkty.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing 1–15 of 17 results