Get Adobe Flash player

Kalendarze

Kalendarze są zawsze na czasie. Idealnie sprawdzają się w biznesie i po godzinach pracy. Dobrze zaprojektowany kalendarzpomoże Twoim pracownikom zaplanować czas. Prywatnie można w nim zapisywać ważne informacje, ciekawe cytaty, czy daty uroczystości.

Kalendarz mimo swej uniwersalności, w rękach użytkownika staje się czymś osobistym. Dlatego robimy wszystko, by produkty z naszej oferty wychodziły naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. U nas znajdą Państwo modele oprawione w atrakcyjną i wytrzymałą eko skórę oraz bardziej nietypowe materiały, które można ze sobą łączyć.

To, co nas wyróżnia, to bardzo wysoki stopień personalizacji. Z nami mogą Państwo stworzyć dokładnie taki kalendarz, jakiego potrzebują Państwo lub pracownicy firmy. Stanowimy opozycję wobec producentów galanterii miernej jakości, robionej na masową skalę. W większości nasze oprawy wykonywane są ręcznie, a to przekłada się na ich wysoką jakość i dopracowane detale.

Przyjmujemy zamówienia w nakładzie już od 1 sztuki lecz dużym powodzeniem cieszą się również kalendarze firmowe z wytłaczaną nazwą firmy, logotypem  i spersonalizowanymi wklejkami.

Zobacz nasze przykładowe realizacje i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI