Wzory/przykłady

Zainspiruj się naszymi wzorami

W morzu ofert różnych firm introligatorskich i kaletniczych bardzo łatwo się pogubić, szczególnie jeżeli chodzi o karty menu i inne karty dla gastronomii. Postanowiliśmy ułatwić naszym klientom przeglądanie oferty i stworzyliśmy podkategorię, w której prezentujemy nasze ulubione okładki na menu. Mamy nadzieję, że ten dział będzie dla was inspiracją i pokaże wam, jak wiele różnorodnych projektów możecie z nami wykonać.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynkowym

U nas każde menu jest inne - podobnie jak różne są potrzeby zgłaszających się do nas właścicieli lokali. Mamy bardzo duże zasoby materiałowe. W naszej pracowni posiadamy kilkadziesiąt materiałów najwyższej jakości, np. tkaniny introligatorskie, płótno canvas, pleksa, floki, skóry ekologiczne i skórę naturalną. Mamy również możliwość szybkiego sprowadzenia bardziej nietypowych materiałów. Ponadto, produkujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu i praktycznych narzędzi, a dzięki bogatemu asortymentowi zdobień (śrubek, tasiemek, narożników, aplikacji i sznurków ozdobnych) jesteśmy przygotowani na realizację projektów także dla bardzo wymagającego odbiorcy. Warto pamiętać też, że nasze okładki na menu można oznakować metodą hot stampingu i grawerowania laserowego - co jest dodatkową i bardzo efektowną funkcją zdobniczą.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 9 results

U nas zawsze są wkłady!

Naszym atutem są również wkłady foliowe (przezroczyste i mleczne) o różnej grubości (od 100 aż do 250 mikronów), a także kartonowe passe-partout - dostępne w wielu kolorach i deseniach, zabezpieczone dodatkowo laminacją. Na zlecenie wkłady możemy również spersonalizować poprzez wytłoczenie logotypu lub nazwy lokalu. Oferujemy wkłady stałe - wszywane oraz wkłady wymienne - mocowane na kolorowych spiralach, za pomocą ozdobnych sznurków, czy śrubek w kilku odcieniach. Nasi klienci mogą również domówić wkłady do posiadanych już produktów. Jesteśmy w stanie również kompleksowo przygotować dedykowane wkłady do karty menu. Profesjonalnie i szybko zajmiemy się projektem i wykonaniem, jak również wykończeniem (laminacją, bigowaniem i docinaniem na wymiar). Na tej stronie znajdziesz ciekawe pomysły na menu i inne karty, które mogą się przydać w Twoim lokalu. Jednocześnie polecamy dział Realizacje, w którym prezentujemy więcej przykładów z naszej bogatej oferty. Znajdują się tam niektóre propozycje na ciekawe teczki, przydatne organizery, ekskluzywne albumy, czy eleganckie kroniki, a także ciekawe okładki na dokumenty, gustowne podkłady na biurko oraz wiele innych produktów dla domu i biznesu.