Win

Twoja oferta w wyjątkowej oprawie

Jedzenie to nie wszystko, bo klienci restauracji, barów i knajpek często zaglądają też do menu alkoholi. Wiele firm produkuje ciekawe karty menu, ale nie ma zbyt wielu pomysłów na wyeksponowanie trunków. My wiemy, że dodatkowe karty (napojów, alkoholi, czy deserów) są ważne dla właścicieli lokali gastronomicznych. Dlatego w tym dziale przedstawiamy niektóre z naszych pomysłów na oryginalne karty win.

Wybierz format i kształt

Wino jest nie tylko domeną ekskluzywnych restauracji. Serwują je również mniej zobowiązujące lokale o przyjemnej i swobodnej atmosferze. Pizzerie, urocze bistro bary, klimatyczne patio pod parasolem, czy lokale tematyczne - tu wino jest tak popularne, jak piwo, czy coca-cola. Nasza pracownia chętnie wykona dla Ciebie klasyczne i nowoczesne karty win. Do odpowiedniej prezentacji tego trunku w duchu klasycznym, polecamy karty podłużne w przeróżnych oprawach z napisem i subtelnymi zdobieniami. Dla klientów stawiających na interesujące i praktyczne rozwiązania wzornicze rekomendujemy nasze dwie specjalności - karty win w oprawie z okienkiem, w którym można wstawić aplikację, np. kieliszek wina oraz karty w dowolnym kształcie (np. butelki wina) i w nietypowej okładce (jak pleksa poddrukowana zdjęciem). Twój lokal oferuje najlepsze gatunki win? A może importujesz wina z krajów orientu? My to podkreślimy za pomocą karty win zaprojektowanej specjalnie dla Ciebie! Chcesz wiedzieć więcej o naszych możliwościach i propozycjach? W następnym paragrafie zdradzamy więcej!

Koniecznie zobacz nasze przykładowe realizacje dostępne poniżej, a także propozycje umieszczone w innych podkategoriach kart alkoholi: wódek i drinków.

Zerknij również na krótki tekst umieszczony pod galerią zdjęć.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 13 results

Uwaga producenci! - Brandowane karty win

Wielu restauratorów z otwartymi dłońmi przyjmuje brandowane karty win od rozlewni, producentów, czy dystrybutorów. Jeżeli jesteś jednym z nich, możesz u nas zamówić takie brandowane akcesoria - w postaci pojedynczych lub składanych kart z opisem trunków, grafiką lub zdjęciem oraz Twoim logo (dla większej trwałości i łatwego utrzymania wszystkie karty starannie laminujemy). Takie karty win możesz rozdać swoim partnerom handlowym, którzy dołączą je do swojego menu. Dla Ciebie to świetny sposób na niedrogą reklamę marki, a dla nich gotowa i pięknie zaprezentowana oferta, którą przedstawią klientom.

Eleganckie materiały, zdobienia i znakowanie

Wino to alkohol wyrafinowany, spożywany w odpowiedniej oprawie. Warto dołożyć starań, by karty win Twojego lokalu odzwierciedlały tę atmosferę. Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci dobrać piękne karty win w eleganckiej oprawie i z gustownymi zdobieniami. Posiadamy duży asortyment materiałów, które możemy dowolnie łączyć - dzięki temu bez trudu wykonamy menu win, które będą pasowały do wystroju Twojego lokalu. Jeżeli posiadasz stały wybór najlepszych trunków - wykonamy dla Ciebie piękne karty win z wkładami wszywanymi na stałe. W przypadku, gdy co jakiś czas poszerzasz swój asortyment - rekomendujemy estetyczne i praktyczne wkłady wymienne mocowane np. na spirali, czy za pomocą gustownych śrubek. Okładkę możemy oznakować ekskluzywnym tłoczeniem stemplami (posiadamy stempel z napisem karta win, możemy też wykonać dla Ciebie inny napis lub logotyp). Tłoczenia mogą zostać dodatkowo wzbogacone złoceniem w wybranym kolorze. Polecamy również efektowne motywy ozdobne i grafiki umieszczane metodą grawerunku laserowego. Dla nas nie ma projektów niemożliwych. 

Wino zasługuje na piękną oprawę

Wino jest specyficznym rodzajem alkoholu, którym zachwycają się koneserzy, a także amatorzy niezbyt mocnych, ale wyrazistych w smaku trunków. Wino jest dostępne niemal wszędzie – m.in. w restauracjach, barach, ogródkach i bistrach. Nie dziwi więc fakt, że karta win jest (obok menu) akcesorium, o które najczęściej proszą klienci. Jeżeli decydujesz się na oddzielną kartę menu i win, pamiętaj, by zestawione razem tworzyły atrakcyjny komplet. Dzięki temu podkreślisz profesjonalny charakter swojego lokalu. Pamiętaj jednak, że komplet nie oznacza, że wszystkie akcesoria muszą wyglądać tak samo. Okładki menu, win i deserów mogą się różnić jakimś szczegółem - np. aplikacją, a jednocześnie ciekawie uzupełniać lub nawiązywać stylistyką do wystroju Twojego lokalu. Masz własny pomysł na stworzenie karty win lub całych kompletów do swojej restauracji, bistro, czy pizzerii? Koniecznie skontaktuj się z nami - pomożemy, powiemy więcej o naszych możliwościach i zrealizujemy Twoją wizję. Możemy też wykonać dla Ciebie próbny egzemplarz, dzięki któremu jeszcze przed złożeniem zamówienia sprawdzisz, jak będą wyglądały karty win.

Szukasz innych akcesoriów do swojego lokalu? Koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami w podkategorii okładki restauracji, okładki kawiarni oraz okładki dań - tu znajdziesz inne ciekawe rozwiązania, które możemy spersonalizować na potrzeby Twojego biznesu. Chcesz wiedzieć więcej o wkładach stosowanych do naszych produktów? Odwiedź zakładkę wkłady, w której prezentujemy szczegóły dotyczące specyfikacji, wyboru i możliwości personalizacji. Nie zapomnij też o ważnych szczegółach w zakładce wzorniki i galeria opcji dodatkowych. Czekamy na kontakt - chętnie doradzimy, pomożemy i wykonamy dedykowane produkty dla Twojej firmy!