Restauracji

Oryginalne rozwiązania dla restauracji

Czemu klienci stołują się w restauracjach? Nie dlatego, że nie chce im się gotować w domu i szukają czegoś na szybko. Wybierają restauracje, bary bistro, czy rozmaite lokale tematyczne, bo chcą zjeść coś wyjątkowego i w przyjaznym miejscu. Na atmosferę lokalu wpływa wiele czynników, ale tym, co najbardziej zachęca gości do zamawiania potraw, jest dobrze przygotowana karta menu. Czytaj dalej, a dowiesz się, co jeszcze możesz zrobić, by karty menu restauracji którą prowadzisz, były bardziej skuteczne.

By klient czuł się wyjątkowy

Niezależnie od tego, czy chodzi o elegancką restaurację serwującą dania kuchni polskiej, orientalny lokal sushi, czy włoskie bistro zasada jest taka sama. Karty menu w restauracji mają być estetyczne i zachęcające. Masz nieciekawe karty menu, a klienci nie czują się u Ciebie wyjątkowo? Estetyczna okładka na menu z przejrzystą ofertą wzbogaconą zdjęciami może radykalnie zmienić sposób postrzegania Twojego lokalu. Nie wierzysz? Zerknij na nasze karty menu zobacz, na jak wiele nietuzinkowych sposobów możesz zaprezentować swoją ofertę. Jesteśmy pewni, że udostępnione pomysły i realizacje staną się dla Ciebie inspiracją oraz zachętą do stworzenia z nami oryginalnych kart dla Twojego lokalu.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią produktów tej podkategorii i zapoznania się z przydatnymi informacjami pod galerią.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 10 results

Co u nas dostaniesz?

Karty menu sygnowane przez pracownię GAMA to bogaty zbiór produktów tworzonych specjalnie na życzenie klienta. Nasze karty restauracyjne wyróżniają się pięknymi oprawami np. ze skóry naturalnej, uszlachetnionej gustownymi przeszyciami i tłoczonymi napisami, czy trwałymi i łatwymi w utrzymaniu kartami w oprawie drewnianej. Naszą specjalnością są również karty menu restauracji i lokali bistro z eleganckimi wstawkami z mosiądzu, aluminium anodowanego, czy akrylu z poddrukiem. Wielu klientów przekonało się, że z nami nawet podstawowa karta dań restauracji może prezentować się niepospolicie. O wszystkim bowiem decydują szczegóły, do których my przykładamy ogromną wagę.

Tworzymy nieszablonowe okładki z łączonych materiałów (np. eko skóra + płótno, skóra naturalna z okienkiem i aplikacją) oraz z różnymi mocowaniami. Oferujemy wkłady własne (foliowe o różnej grubości lub ozdobne kartonowe passe-partout wzmocnione laminacją) wszywane na stałe, a także wkłady wymienne mocowane na spirali, za pomocą eleganckich mosiężnych śrubek, czy wytrzymałego i estetycznego sznureczka. Naszym atutem są również gustowne dodatki i zdobienia - narożniki, śrubki, sznureczki, przeszycia i aplikacje oraz usługi znakowania metodą laserową, czy hot-stampingiem. Karty menu tworzone są w dowolnym formacie i kształcie, mogą mieć standardowej grubości okładki lub dodatkowo usztywnione.

Spersonalizuj z nami karty menu restauracji

Mamy dobre rozeznanie na temat zmieniających się tendencji i aktualnych trendów. Dlatego jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy projekt i każdą wizję. Nasi klienci mają pełną decyzyjność w kwestii wyboru materiałów, zdobień oraz zawartości ich oferty. Dla większego komfortu możemy przygotować egzemplarz przykładowy karty menu do restauracji. Niezależnie od tego, czy prowadzisz niewielki bar bistro, ekskluzywną restaurację, czy tematyczny lokal gastronomiczny, pomożemy Ci skompletować reprezentacyjne karty menu. 

Kompletuj i zyskuj w oczach klientów!

Twoja restauracja ma wiele do zaoferowania, ale nie chcesz umieszczać wszystkiego w jednej karcie? Nic prostszego, z nami stworzysz komplet kart, w skład których może wejść np. gówna karta menu, karta deserów i napojów oraz karta win, czy innych alkoholi. Prowadzimy dokładną rejestrację wszystkich realizowanych projektów, dzięki czemu istnieje możliwość domówienia wcześniej zamówionych kart (oraz wkładów) lub stworzenie kolejnych produktów, które będą idealnie pasowały do już istniejących. Do karty menu restauracji możemy również wykonać pasujące płatniki kelnerskie i notesy oraz księgę wpisów i rezerwacji. Wielu klientów, którzy zamówili u nas takie zestawy, często podkreśla, że goście dostrzegają takie szczegóły i je doceniają. Karty menu w restauracji to tak samo ważny elementy wystroju wnętrza, jak obrusy, czy zasłony. Profesjonalnie zaprojektujemy je tak, by pasowały do stylu Twojej restauracji i serwowanych w niej potraw.

Szukasz innych akcesoriów do swojej restauracji? Koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami w podkategorii karty menu okładki kawiarni - tu znajdziesz ciekawe rozwiązania dla deserów i napojów. Polecamy też podkategorie karty menu okładki win, wódek i drinków, w których znajdziesz inspirację do stworzenia restauracyjnej karty alkoholi. Zajrzyj do naszych działów kronik i ksiąg oraz teczek, w którym pokazujemy przykładowe rozwiązania ofertowe dla działu handlowego Twojej restauracji. Nie zapomnij też o ważnych szczegółach w zakładce wzorniki i galeria opcji dodatkowych. Czekamy na kontakt - chętnie doradzimy, pomożemy i wykonamy dedykowane produkty dla Twojej firmy!