Get Adobe Flash player

Okładki, karty menu

Okładki i karty menu o najwyższym standardzie

Myślisz, że o kartach menu napisano już wszystko? Masz dość obietnic bez pokrycia i efektów w postaci kart, które szybko się rozpadają lub po prostu są niepraktyczne? Gratulujemy, bo wreszcie trafiłeś w dobre miejsce! My rozumiemy, że nasi klienci potrzebują produktów z prawdziwego zdarzenia - funkcjonalnych i nietuzinkowych, przemyślanie zaprojektowanych i perfekcyjnie wykonanych. Nie obiecujemy gwiazdki z nieba, gwarantujemy za to profesjonalne karty menu, dzięki którym Twoja oferta zyska w oczach klientów!

Tym zaostrzysz apetyt klienta!

Stwórz ciekawy wystrój i podaj klientowi olśniewającą kartę menu, a zaostrzysz jego apetyt. Każdy doświadczony właściciel restauracji, klimatycznego bistro baru, czy eleganckiego lokalu lounge zna tę zasadę. Nic dziwnego, w końcu ludzie lubią to, co piękne - widoki, obrazy i ... jedzenie!! Szefowie kuchni pracują latami, by stworzyć pyszne i genialnie prezentujące się potrawy. Karta menu nie powinna tego psuć - przeciwnie, powinna eksponować wyjątkowość serwowanego jedzenia i trunków! Postaw na oryginalność i nowoczesne rozwiązania! Karta dań, czy deserów może być praktyczna i jednocześnie niebanalna, a karta wódek posiadać prostą i przejrzystą okładkę, jakiej nie ma nikt inny. Dla nas to drobnostka wystarczy, że skontaktujesz się z nami i porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. 

Pamiętaj o zerknięciu na tekst znajdujący się pod galerią - są tam dodatkowe informacje, które Cię zainteresują!

  KARTY MENU - ARTYKUŁ

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Sekret skutecznych kart menu!

Skuteczna karta menu jest efektem strategicznego planowania, szczegółowego projektowania, precyzyjnego wykonania i efektownego wykończenia. Brzmi skomplikowanie? Bez obaw - przedstaw swoją wizję, a my zajmiemy się resztą. Potrzebna Ci ciekawa karta dań sezonowych, a może stała karta win i wódek, które serwujesz na co dzień? W zależności od wariantu zaproponujemy Ci odpowiednie wkłady foliowe o różnej grubości lub kolorowe passe-partout - także metalizowane i w desenie. Oferujemy wkłady wszywane na stałe oraz wymienne, które można mocować na różne sposoby. Szybko wykonamy również pojedyncze karty laminowane. Standardowa karta menu nie musi być nudna i podobna do menu konkurencji. Niestety, jeżeli się nie wyróżniasz, klienci szybko o Tobie zapomną i pójdą do tych, o których się mówi. My pomożemy wyróżnić Twoją ofertę! Za pomocą umiejętnego łączenia materiałów, eleganckiego znakowania (tłoczenie, grawerunek - także grafika i ozdobne wzory) oraz rozmaitych dodatków (narożników, aplikacji, przeszyć) sprawimy, że standardowa karta dla restauracji, pizzerii, czy bistro stanie się unikalna.

Praktyczna i pomysłowa karta menu dla Ciebie!

Na stronie i w głowie mamy mnóstwo ciekawych pomysłów, które na pewno zainteresują Cię i świetnie sprawdzą się w Twoim biznesie. Jesteśmy kreatywni, ale też bardzo praktyczni - rozumiemy, że karty menu do kawiarni, restauracji, ogródków, czy innych lokali gastronomicznych muszą być łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu! Wysokogatunkowe materiały (mamy kilkadziesiąt rodzajów w bogatej gamie kolorystycznej), praktyczne łączenia, własne wkłady i rozmaite zdobienia - wszystko dobierzemy do Twojego profilu działalności. Dzięki temu zyskasz praktyczne i nowocześnie zaprojektowane narzędzie do skutecznej komunikacji z klientami! Nie rzucamy słów na wiatr - naprawdę posiadamy imponujące portfolio zrealizowanych produktów. Dla lepszego rozeznania w naszych możliwościach podzieliliśmy tę kategorię na przystępne podkategorie, w których na pewno znajdziesz wiele inspiracji. 

Słuchamy naszych klientów - jakie są Twoje potrzeby?

Dobre karty menu, zachęcające karty drinków, brandowane karty win, praktyczne karty dań, czy estetyczne karty pod parasole i do ogródków piwnych - to i wiele więcej wykonamy specjalnie dla Ciebie, w najlepszej jakości i w dobrej cenie. Produkujemy zawsze z myślą o kliencie, jego wizji i zapotrzebowaniu. Oferujemy produkty szyte na miarę - całkowicie spełniające oczekiwania odwiedzających nas restauratorów, firm cateringowych, właścicieli pizzerii, kawiarni i barów bistro, a także managerów innych lokali degustacyjno-gastronomicznych. Do współpracy zapraszamy również producentów lodów, napojów, alkoholi i słodyczy zainteresowanych stworzeniem kart produktów ze swoim logo. Karty te można dystrybuować do partnerów handlowych i lokali gastronomicznych, co jest świetnym i niedrogim pomysłem na reklamę marki. Z radością powitamy również Twoją firmę w gronie naszych stałych klientów.

Gwarantujemy profesjonalne produkty dopasowane do profilu Twojej działalności. Rozumiemy ogrom pracy, jaki włożyłeś w tworzenie swojego biznesu, dlatego chcemy dać Ci narzędzia do udoskonalenia Twojego dzieła. Dzięki nim podkreślisz jego charakter, styl i przesłanie oraz pozytywnie zapiszesz się w pamięci i podświadomości klientów. Szukasz innych akcesoriów, które przydadzą się w Twojej branży i pomogą zorganizować pracę Twoich pracowników? Zajrzyj do naszego działu kronik i ksiąg, teczek oraz organizerów - tu znajdziesz wiele produktów, które przydadzą się Twoim handlowcom i managerom. Nie znalazłeś jakiegoś produktu lub chcesz wiedzieć więcej o dostępnych materiałach? Koniecznie sprawdź wzorniki, galerię opcji dodatkowych lub skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy, pomożemy i wykonamy dedykowane produkty dla Twojej firmy!