Okładki i płatniki kelnerskie

Eleganckie akcesoria dla kelnerów

Często pomijane lub mocno zaniedbywane i niestety niesłusznie. Płatniki kelnerskie są bardzo przydatnymi akcesoriami, które ułatwiają pracę obsłudze i dodatkowo mogą ciekawie komponować się z innymi akcesoriami w Twojej restauracji. Poświęć chwilę na zapoznanie się z naszą propozycją na te funkcjonalne okładki.

Płatniki usprawniają pracę restauracji

Nie ma nic gorszego niż paragony, które zwiewa najmniejszy przeciąg lub które ulegają zniszczeniu jeszcze przed uiszczeniem opłaty za posiłek. Wbrew pozorom takie sytuacje zdarzają się często w restauracjach. Okładka na rachunek to doskonałe zabezpieczenie przed takimi niespodziankami i do tego bardzo wdzięczny dodatek. Rachunek w oprawie prezentuje się bardziej elegancko niż paragon na smutnym talerzyku, w podniszczonym etui, czy (co najgorsze) ten położony na stoliku bez niczego. Płatnik kelnerski jest ważną częścią wyposażenia obsługi kelnerskiej (podobnie jak notesy do zamówień) i warto o nim pamiętać. Musisz przyznać, że kelner niosący schludne etui wygląda o wiele lepiej niż ten z powiewającym paragonem, czy pieniędzmi w garści! W przeciwieństwie do talerzyków i spodeczków, płatniki kelnerskie dla restauracji świetnie sprawdzają się zarówno w pomieszczeniu, jak i w ogródkach oraz patio w czasie sezonu letniego. Nie straszne im powiewy wiatru, czy padający deszcz. Jesteś ciekawy naszych pomysłów na ciekawe i praktyczne płatniki kelnerskie?

Zajrzyj do naszej galerii produktów oraz zapoznaj się z krótkim tekstem pod spodem.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 8 results

Płatniki kelnerskie dla Twojego lokalu

Specjalizujemy się w produktach robionych na specjalne zamówienie. U nas nie dostaniesz taśmowych półproduktów, które nie grzeszą jakością. Chętnie poznamy Twoje pomysły i oczekiwania, by stworzyć dla Ciebie najlepsze i profesjonalne etui na rachunek. Szukasz płatników w różnych kształtach lub z kieszonkami? Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci wiele opcji w tym wariancie. Płatniki kelnerskie mogą mieć zaprojektowane miejsce na rachunek, a także na wizytówkę lub drobny upominek dla klienta - gumę do żucia, czy cukierek. Klienci uwielbiają takie małe niespodzianki. Płatnik na rachunek standardowo może być prostokątny (z narożnikami lub zaokrąglonymi rogami), ale jesteśmy w stanie wykonać również nietypowe etui na rachunek, np. w formie atrakcyjnej szkatułki. Nasze akcesoria ozdobimy pięknym tłoczeniem lub grawerunkiem (logotyp, napisem np. „Rachunek” lub inne). Płatniki są dodatkowo wzmocnione efektownym szyciem nićmi pod kolor oprawy lub w kolorze kontrastującym.

Co wyróżnia nasze płatniki kelnerskie?

Prowadzimy staranną selekcję materiałów i wybieramy tylko te najlepsze. Większość płatników wykonujemy z eleganckiej skóry naturalnej oraz wytrzymałych eko skór w wielu kolorach i fakturach. Możemy też wykonać etui na rachunek z innych, wybranych przez klienta materiałów. Dobrze, by płatniki kelnerskie dla restauracji tworzyły komplet z innymi akcesoriami - kartą menu, kartami win, czy notesami na zamówienia. Napisz do nas, a pomożemy Ci skompletować całe zestawy lub dobrać płatniki kelnerskie do wyposażenia, które już posiadasz. Szycie na miarę daje naszym klientom również możliwość decydowania o rodzaju i liczbie kieszonek. Oferujemy m.in. kieszonki skośne, proste lub w formie łuku. Mogą być przezroczyste lub z wybranego nieprześwitującego materiału. Alternatywnie do kieszonek oferujemy gustowne tasiemki, np. pod kolor oprawy. Płatniki kelnerskie dla restauracji możemy w środku wyłożyć welurem lub odporną na zabrudzenia folią mleczną. 

Efektowny dodatek, który będzie zauważony

Skoro starasz się, by Twoja oferta była idealnie dopracowana, powinieneś też zadbać o odpowiednie płatniki kelnerskie. Nieestetyczny płatnik na rachunek może być niemiłym akcentem kończącym wizytę w Twojej restauracji. Nie dopuść do tego! Jeżeli serwujesz świetne potrawy i zależy Ci na prezencji, nie możesz pozwolić sobie na podawanie gołego rachunku. Z drugiej strony nie musisz też wydawać kroci, by stworzyć przesadzone płatniki. Te produkty powinny być estetyczne i praktyczne. Warto więc, by były wykonane z materiałów dobrej jakości. U nas otrzymujesz nie tylko gwarancję najlepszych materiałów, ale także sprawdzonych technik personalizacji i efektownych dodatków. Nasi specjaliści starannie zaprojektują i wykonają płatniki kelnerskie dla Twojej restauracji.

Mamy bogatą ofertę dla restauracji i hoteli. Jeżeli szukasz innych akcesoriów, koniecznie zobacz nasze propozycje na karty menu, płatniki kelnerskie oraz księgi wpisów i rezerwacji. Szukasz innych akcesoriów, które przydadzą się w Twojej branży i pomogą zorganizować pracę Twoich pracowników? Zajrzyj do naszego działu kronik i ksiąg, teczek oraz organizerów - tu znajdziesz wiele inspiracji i produktów, które z pewnością przydadzą się Twoim handlowcom i managerom. Nie znalazłeś jakiegoś produktu lub chcesz wiedzieć więcej o dostępnych materiałach? Koniecznie sprawdź wzorniki, galerię opcji dodatkowych lub skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy, pomożemy i wykonamy dedykowane produkty dla Twojej firmy!