Karty menu PORTFOLIO

Jedno zdjęcie może powiedzieć więcej niż tysiąc słów. Proponujemy Karty Menu Portfolio, które pięknie i sugestywnie zaprezentują dania serwowane w Twojej restauracji. Zamówienie zrealizujemy w oparciu o Twoje indywidualne potrzeby i wskazówki. Klienci z pewnością nie będą mogli oprzeć się tak smakowitej zachęcie.

Chcesz mieć piękne menu ze zdjęciami w ramkach passe-partout? Z nami dostaniesz to i jeszcze więcej! Oferujemy kilkadziesiąt materiałów na okładki z eko skóry i tkaniny, a także projektowanie i wykonanie wkładów.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy i rozległe doświadczenie w kaletnictwie i introligatorstwie. Karty menu portfolio tworzymy od podstaw w naszej pracowni. To daje nam możliwość wykonania produktów na dowolny wymiar. Możemy też zastosować nietypowe układy łączeń poszczególnych kart.

Z nami masz gwarancję ciekawych projektów, solidności, użycia materiałów najwyższej jakości i krótkich terminów realizacji zamówień.

Mamy nadzieje, że nasze przykłady zainspirują Cię i zachęcą do powierzenia nam projektu kart menu - portfolio dla Twojej restauracji.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 15 results