Hotelowe księgi wpisów i rezerwacji

Oryginalność w każdym calu

Oto coś dla podkreślenia renomy i eleganckiego wystroju ośrodka lub restauracji. Księgi wpisów i rezerwacji to kwintesencja stylu i prestiżu. Właściciele najlepszych sieci hoteli i ekskluzywnych lokali gastronomicznych przykładają dużą wagę do ich wyglądu. Prezentujemy inspirujące pomysły na piękne księgi, które przydadzą się w Twoim biznesie!

Funkcjonalność i prestiż

Potrzebna Ci schludna i niedroga księga rezerwacji? A może marzy Ci się elegancka książka meldunkowa do recepcji? U nas każdy projekt omawiany jest indywidualnie z klientem i szyty na miarę jego potrzeb. Dla celów reprezentacyjnych polecamy również stworzenie eleganckiej księgi wpisów gości do restauracji, hotelu, czy pensjonatu. Te akcesoria znów wracają do łask i są bardzo pozytywnie odbierane przez klientów. Księga wpisów wypełniona podziękowaniami i pozytywnymi opiniami o Twojej firmie będzie piękną ozdobą Twojego lokalu. Najlepsi z najlepszych inwestują w księgi wpisów i prezentują je przy wielu uroczystych okazjach. To również kolejny kanał komunikacji z klientem, który za pomocą swojego wpisu może podzielić się uwagami i pomysłami. Poniżej zamieściliśmy nasze propozycje ksiąg, które na pewno Cię zainspirują.

Pod galerią zaś znajdziesz krótki tekst z dodatkowymi informacjami o naszych produktach.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 6 results

Księga dedykowana Twojej firmie

Księga rezerwacji i księga meldunkowa to doskonały (profesjonalny) początek wizyty i nawiązanie relacji z klientem. Księga wpisów i komentarzy jest ostatnim wrażeniem klienta i ukoronowaniem jego pobytu. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami oraz całą gamą różnorodnych materiałów i zdobień, którymi możesz zachwycić swoich gości. Używamy wyłącznie najlepszych jakościowo surowców - pięknych i wytrzymałych materiałów, solidnych opraw, misternych zdobień i pomysłowych dodatków. Nie musi być przesadnie bogato i drogo - wystarczy interesująca wizja i wysmakowane dodatki. Chętnie zrealizujemy Twoje pomysły, a także zaproponujemy nasze autorskie. Oferujemy księgi meldunkowe i wpisów w różnym rozmiarze i układzie (pionowe i poziomie), obłożone fantazyjnymi tkaninami introligatorskimi oraz płótnami (także canvas, na którym możemy nadrukować grafikę lub zdjęcie). Praktycznym rozwiązaniem są eko skóry zwykłe i strukturalne. Okładki możemy również podłożyć gąbką i ozdobnie przeszyć, dzięki czemu książka meldunkowa w hotelu będzie miękka i elegancka. Do ekskluzywnych lokali szczególnie polecamy księgi wpisów i rezerwacji w oprawie ze skóry naturalnej. Lokalom nowoczesnym możemy zaproponować m.in. oprawy z łączonych materiałów.

Wkłady i dodatki - sposób na personalizację

Potrzebujesz klasycznej księgi wpisów? Wybierz naszą wersję książkową, którą dla Ciebie obrandujemy i ciekawie ozdobimy. Szukasz pomysłu na niestandardowe księgi meldunkowe i księgi rezerwacji? Koniecznie zobacz nasze modele w formie segregatorów z wymiennymi wkładami, które dostosujemy do ringu o wybranej wysokości. Wkłady możemy spersonalizować np. gustownym tłoczeniem lub grawerunkiem. Nasze wkłady wykonane są z papieru bardzo dobrej jakości, który nie przebija długopisu, czy pióra i sprzyja estetyce zamieszczanych wpisów. Oferujemy też gotowe stemple z napisem „Księga wpisów” „Księga rezerwacji”. Na życzenie możemy wykonać inne stemple, a także oznakować produkty za pomocą ekonomicznego i efektownego grawerunku laserowego. Książka meldunkowa w hotelu może być także wyposażona w praktyczne indeksy i kapitałki, a księga wpisów gości posiadać np. elegancką tasiemkę, gustowne narożniki lub złocone brzegi kart.

Dobierz księgę do innych akcesoriów

Księga rezerwacji jest przydatnym narzędziem w każdym hotelu, czy pensjonacie, a także w wielu lokalach gastronomicznych. Pojedyncze kartki z rezerwacjami łatwo zgubić. Z kolei niechlujnie prowadzone notesy, z których wystają wizytówki, karteluszki, czy spinacze nie są reprezentacyjne. Profesjonalistę poznasz po tym, że pamięta o każdym, nawet najmniejszym szczególe. Jeżeli prowadzisz restaurację, na pewno przykładasz wagę do takich elementów, jak kolor obrusów i zasłon, prezentacja karty menu, czy schludnie prezentująca się obsługa. Księga wpisów gości oraz księga rezerwacji będzie idealnym uzupełnieniem Twojego wizerunku. Szukasz rozwiązań w wybranej kolorystyce, czy stylu? Skontaktuj się z nami, a na pewno dostaniesz dokładnie to, czego szukasz. Podobnie, jeżeli jesteś właścicielem hotelu, pensjonatu, uzdrowiska, czy schroniska. Dołożymy wszelkich starań, by nasza propozycja spełniała Twoje standardy i urzekała Twoich gości. Wystarczy, że powiesz nam o swojej wizji. Chętnie nawiążemy współpracę z dużymi sieciami hoteli i restauracji oraz mniejszymi podmiotami gospodarczymi. Jeżeli prowadzisz inną działalność, np. organizujesz konferencje i eventy, czy świadczysz inne usługi, również skontaktuj się z nami. Wspólnie pomyślimy, jak ma wyglądać idealna księga wpisów dla Twojej firmy.

Mamy bogatą ofertę dla restauracji i hoteli. Jeżeli szukasz innych akcesoriów, koniecznie zobacz nasze propozycje na karty menu, płatniki kelnerskie oraz księgi wpisów i rezerwacji. Szukasz innych akcesoriów, które przydadzą się w Twojej branży i pomogą zorganizować pracę Twoich pracowników? Zajrzyj do naszego działu kronik i ksiąg, teczek oraz organizerów - tu znajdziesz wiele inspiracji i produktów, które z pewnością przydadzą się Twoim handlowcom i managerom. Nie znalazłeś jakiegoś produktu lub chcesz wiedzieć więcej o dostępnych materiałach? Koniecznie sprawdź wzorniki, galerię opcji dodatkowych lub skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy, pomożemy i wykonamy dedykowane produkty dla Twojej firmy!