Foldery i informatory hotelowe

Nowe oblicze hotelowych akcesoriów

Foldery oraz informatory hotelowe są niczym karta menu restauracji - bezwzględnie obowiązkowe. Bo jak skuteczniej przekazać wszystkim gościom ważne informacje o ośrodku? Foldery hotelowe są również nieodzownym narzędziem w promowaniu dodatkowych usług i atrakcji. Jak stworzyć profesjonalny i efektowny informator hotelowy za sensowne pieniądze? Odpowiedź znajdziesz u nas!

Różne potrzeby dla różnych ośrodków

Brak informatorów nie wyklucza zadowolenia gości z usług Twojego ośrodka, ale na pewno utrudnia im poznanie jego pełnej oferty. A o to przecież chodzi - by spełniać standardy klienta oraz proponować interesujące opcje dodatkowe. Nasza pracownia wykonuje projekty budżetowe oraz bardzo ekskluzywne. Dla nas liczy się pomysł, precyzja wykonania i dopasowanie do potrzeb klienta. Rozumiemy, że obiekty noclegowe różnią się rodzajem usług, budżetem i często też klientelą. Możemy wykonać m.in. ekskluzywne foldery hotelowe dla dużych sieci, atrakcyjne informatory dla niewielkich ośrodków spa, czy inspirowane naturą informatory pokojowe dla gospodarstw agroturystycznych. Zaopatrujemy też biznesowe centra konferencyjne, hotelowe restauracje oraz tworzymy oferty sezonowych atrakcji i promocyjnych pakietów. Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy pomysłowe informatory hotelowe do Twojego ośrodka!

Pod galerią zdjęć znajdziesz dodatkowe informacje o tej kategorii produktów. Odwiedź też nasz blog, na którym przybliżamy, jak powstaje informator hotelowy i czym kierować się przy zakupie.

  INFORMATORY HOTELOWE - ARTYKUŁ

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 14 results

Bogactwo opraw i materiałów

Goście lubią hotele i pensjonaty z charakterem. Z kolei nudna oprawa nie zachęca do zapoznawania się z zawartością, bo klient myśli: jaka oprawa - taka oferta. My tworzymy foldery i informatory hotelowe, które zachwycają kształtem, rozmiarem i designem. Okładka może nawiązywać do regionu, specyfiki ośrodka i jego wystroju. W cenie są nasze informatory hotelowe z płótna canvas z nadrukowaną grafiką lub zdjęciem. Oferujemy też klasyczne prostokątne modele, dające wiele możliwości personalizacji. Posiadamy wiele materiałów (m.in. skóra naturalna, płótna, eko skóry i tkaniny introligatorskie), które możemy dowolnie ze sobą łączyć. Jesteśmy w stanie odwzorować styl retro i vintage, a także stworzyć okładki eko (drewniane, o fakturze bambusa-rafii). Ciekawym rozwiązaniem jest też informator dla hotelu wyposażony w okładkę z okienkiem, w które można wstawić akryl ze zdjęciem, laminat z grawerunkiem, czy tabliczkę mosiężną/z aluminium.

Wnętrze karty też jest ważne

Nasze modele są wykończone również w środku - polecamy flok lub welur, piękną satynę oraz zwykłe i strukturalne eko skóry. Proponujemy też wkłady foliowe stałe i wymienne mocowane na kolorowych spiralach, sznurku, ringu lub za pomocą eleganckich śrubek. Wkłady wymienne można zabezpieczyć przed otwarciem za pomocą elastycznych koszulek. Zależy Ci na interesującej kolorystyce? Wybierz wkłady passe-partout lub specjalne wkłady à la indeksy, które tworzymy na specjalnych wykrojnikach i laminujemy. Z nami możesz wybrać też rodzaj oraz układ kieszonek (np. na ukos, prosto, narożnie, na całej długości). Informatory ozdabiamy i znakujemy laserem lub tłoczeniem - posiadamy gotowe stemple „Informator hotelowy”, „Oferta” oraz „Informator pokojowy” (przygotujemy też inne stemple i wytłoczymy je na złoto lub w innym kolorze). Oferujemy wiele dodatków, np. eleganckie przeszycia, narożniki, wstążeczki. Chętnie przygotujemy dla Ciebie wizualizację, byś zobaczył, jak będzie prezentował się informator dla hotelu. Zobacz nasze propozycje na informatory hotelowe i pokojowe. 

Zaakcentuj swój profesjonalizm

Profesjonalny informator hotelowy daje poczucie bycia w miejscu, w którym klient jest priorytetem. Nie liczy się ilość ozdób, ale sposób prezentacji oferty i idealnie dobrane dodatki - koherentne z charakterem ośrodka i jego wystrojem. To właśnie wyróżnia profesjonalistów, do których ciągną tłumy gości. Pomożemy Ci przygotować właśnie takie foldery hotelowe i inne materiały marketingowe dla Twojego ośrodka. Dużym sieciom hoteli i ośrodków polecamy tworzenie kompletów, w skład których mogą wejść np. informatory hotelowe, foldery reklamowe, karty menu restauracji, czy oferta strefy fitness. Komplety możemy stworzyć w tym samym stylu i dodatkowo zmodyfikować poszczególne karty np. dodać naklejkę 3D z nazwą hotelowego salonu kosmetycznego, czy okienko ze zdjęciem do oferty wycieczek. Komplet informatorów może dopełnić oferta dla centrum biznesowego działającego w Twoim ośrodku. Profesjonalnie i szybko przygotujemy pomysłowe foldery reklamowe na wynajem sal konferencyjnych, multimedialnych i balowych. Doskonałym uzupełnieniem informatorów hotelowych i pokojowych są księgi hotelowe na wpisy i rezerwacje. Dodatkowo do kompletu możemy dla Ciebie stworzyć również etui na kartę basenową, czy kartę do pokoju.

Mamy bogatą ofertę dla restauracji i hoteli. Jeżeli szukasz innych akcesoriów, koniecznie zobacz nasze propozycje na karty menu, płatniki kelnerskie oraz księgi wpisów i rezerwacji. Szukasz innych akcesoriów, które przydadzą się w Twojej branży i pomogą zorganizować pracę Twoich pracowników? Zajrzyj do naszego działu kronik i ksiąg, teczek oraz organizerów - tu znajdziesz wiele inspiracji i produktów, które z pewnością przydadzą się Twoim handlowcom i managerom. Nie znalazłeś jakiegoś produktu lub chcesz wiedzieć więcej o dostępnych materiałach? Koniecznie sprawdź wzorniki, galerię opcji dodatkowych lub skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy, pomożemy i wykonamy dedykowane produkty dla Twojej firmy!