Etui na legitymacje

Jednym z najważniejszych dokumentów służbowych jest legitymacja. Używana m.in. przez policjantów, strażników, czy kontrolerów. Część osób pracujących we wspomnianych zawodach nie może rozpoczynać dnia pracy bez legitymacji.

Oferujemy etui na legitymacje, które wykonane są z wysokiej jakości eko skóry i skóry naturalnej. Mamy wieloletnie doświadczenie kaletnicze, dzięki czemu nasze produkty są starannie wykonane i wykończone z mistrzowską precyzją.

Nasze etui są niepowtarzalne, dzięki głębokiej personalizacji. Każda firma, czy instytucja może zamówić dla swoich pracowników etui i pokrowce na legitymacje np. w dowolnych rozmiarach. Firmowe oprawy na legitymacje spersonalizujemy tłoczonym logotypem, czy nazwą firmy. Dzięki czemu, np. policjanci będą w swoim etui trzymać również odznakę, a kontrolerzy biletów ochronią swój służbowy dokument w zgrabnym pokrowcu z odpowiednim logotypem, np. ZTM, czy PKP.

Wykonamy również etui i pokrowce na legitymacje ubezpieczeniowe, szkolne i te używane do identyfikacji pracowników wewnątrz firmy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i obejrzenia przykładowych realizacji.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 14 results