Etui na karty magnetyczne

Im bardziej rozwija się technologia, tym więcej kart magnetycznych przybywa w naszych portfelach. Na pierwszym miejscu są oczywiście karty płatnicze: kredytowe i debetowe. Obok nich pojawia się mnóstwo kart lojalnościowych, rabatowych i klubowych. W pewnym momencie jednak okazuje się, że portfel jest przepełniony kartami, które dodatkowo trudno wydobyć z wąskich przegródek.

         Etui na karty magnetyczne to nie nowość. Ale szczególnie teraz, przy okazji boomu na karty magnetyczne, pokrowce te są coraz bardziej potrzebne. Te lekkie i cienkie akcesoria mieszczą się w kieszeni, torebce, czy małym plecaku. Jednocześnie są bardzo pojemne i wygodne w użyciu.

Często odwiedzasz bankomaty lub korzystasz z komunikacji miejskiej? Dzięki etui na karty magnetyczne, szybko wypłacisz pieniądze lub przejdziesz przez bramkę. A może bierzesz udział w wielu programach lojalnościowych? W etui ułożysz karty według swoich potrzeb i już żadna Ci się nie zawieruszy.

Elegancka wersja etui na karty magnetyczne z pewnością ucieszy zaufanych pracowników firmy, podwykonawców, czy VIP - klientów. Brandowane eleganckie etui będzie też świetną wizytówką prezesa, czy właściciela firmy.

Na naszej stronie, w dziale przykładowych realizacji, zamieściliśmy niektóre projekty etui na karty magnetyczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pomysłami. Chętnie też wykonamy etui na Twoje specjalne zamówienie.


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 8 results