Etui na karty do gry

Od samych początków, układanie pasjansów, czy towarzyskie gry karciane cieszyły się dużą popularnością. W karty grały wyższe sfery i robotnicy, policjanci i złoczyńcy, seniorzy i dzieci. Obecnie karty do gry, szczególnie te pięknie wydane, są idealnym pomysłem na luksusowy prezent, pod warunkiem, że wręcza się je w porządnym etui.

Talia kart przywodzi na myśl nie tylko wieczory gentlemanów, raczących się wyśmienitym alkoholem przy partyjce brydża, czy pokera. To także lata dziecięce z grą w wojnę i kuku, czy swojskie chwile w gronie najlepszych przyjaciół np. przy remiku i makao. Dlatego właśnie etui z kartami jest uniwersalnym prezentem oraz jednym z lepszych biznesowych giftów, np. dla zasłużonego dyrektora, nowo mianowanego prezesa, czy ważnego kontrahenta.

Etui z kartami bez trudu schowasz w walizce, neseserze, czy torbie podróżnej. Zabierzesz je ze sobą w delegacje, na biwak z przyjaciółmi, czy na rodzinne wakacje.

Zestawy do gry brydża, czy remika, będą pomysłowym gadżetem dla pracowników, np. na firmowe imprezy integracyjne. To także niedrogi i atrakcyjny gratis dla Twoich klientów. Pomyśl, etui na karty do gry z nazwą Twojej Firmy pójdzie wszędzie tam, gdzie Twój klient będzie spędzał wolny czas.

Z chęcią dopasujemy etui do Twoich potrzeb. Zapraszamy do galerii przykładowych realizacji. Personalizowane etui na karty do gry czekają na Ciebie!

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 2 results