Okładki na rachunki/płatniki

Z pewnością nie raz byłeś gościem restauracji, czy innego lokalu gastronomicznego. Wiesz zatem, że płatniki kelnerskie są często zaniedbywane. Ile razy spotkałeś się z taką sytuacją: dobra obsługa, smaczne jedzenie i ciekawie oprawione menu. Niestety, jak przychodzi do płacenia, kelner przynosi rachunek w zniszczonym futerale/ na spodeczku/ tacy/ lub co najgorsze, kładzie goły paragon na stole. Takie przypadki nie są odosobnione i pozostawiają w kliencie pewien niesmak.

Jest wielu restauratorów, ale niewielu ma naprawdę dobre płatniki kelnerskie. Dlaczego? Ponieważ płatniki powinny stanowić komplet z kartą menu, a o tym nie każdy wie. Oczywiście nie muszą być identyczne, ale powinny stanowić interesującą całość. Płatniki są też ostatnią szansą na utrwalenie w kliencie zadowolenia, a przecież o to chodzi każdemu właścicielowi - by klienci byli zadowoleni i chcieli przyjść ponownie.

My pomożemy Ci zadbać o płatniki kelnerskie. Zaprojektujemy je tak, by pasowały do kart menu, były nowoczesne i atrakcyjne wizualnie. Z nami już nie będziesz musiał martwić się o pozostawienie dobrego wrażenia.

Zobacz nasze przykładowe realizacje i powierz nam projekt płatników kelnerskich dla swojej restauracji.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 7 results