Get Adobe Flash player

Okładki na karty menu

Co zrobić, by menu było apetyczne? Przede wszystkim zrozumieć, że liczy się nie tylko co, ale też jak podajesz. Zadbaj o czystość i właściwą ekspozycję kart menu. To pierwszy krok do zdobycia serca klienta.

Specjalizujemy się w produktach dostosowanych do klienta. U nas zamówisz oryginalne karty menu, np. z logotypem i nazwą Twojej restauracji. Dzięki temu wyróżnisz się i pokażesz swoim gościom, że dbasz o jakość ich obsługi. Chcesz sprawdzić jak będą wyglądały końcowe produkty? Zamów próbny egzemplarz, na którym pokażemy Ci przykładowe rozwiązania.

Nasze produkty oprawiamy w materiały wysokiej jakości, przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Dzięki temu są one trwałe i bardzo dobrze wykonane. Mamy duże doświadczenie kaletnicze, a także introligatorskie, w tłoczeniu, grawerowaniu i laminowaniu. To sprawia, że nasze karty menu znacznie wyróżniają się na tle konkurencji.

Nasze projekty mogą być dyskretne, ale również bardzo wyraziste i ekstrawaganckie. Masz stałe menu i szukasz czegoś uniwersalnego? A może ciągle zmieniasz kartę dań, czy alkoholi? Napisz do nas, a dostosujemy je do Twoich potrzeb. Wykonujemy także oprawy w nietypowych kształtach i zapewniamy, że do każdego menu bez trudu domówisz zapasowe wkłady.

Sprawdź naszą ofertę kart menu i dowiedz się co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH

  KARTY MENU - ARTYKUŁ


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing 1–15 of 29 results