Księgi wpisów/rezerwacji

Prestiż hotelu, czy restauracji zależy od oferowanych usług i liczbie zadowolonych klientów. Aby Twoi goście chcieli do Ciebie wracać i polecać znajomym, warto zadbać o ich obsługę. Dlatego oferujemy szeroką ofertę ksiąg rezerwacji i wpisów, które projektujemy i wykonujemy na specjalne zamówienia. U nas nie ma masowo produkowanych szablonów. Nasze projekty są unikatowe i spersonalizowane według wskazówek zamawiającego.

W takich branżach, jak uzdrowiska, czy resorty spa, prezentacja ma duże znaczenie. Z kolei „zgubienie" kartki z rezerwacją może sprawić, że na zawsze stracisz dobrego klienta. W naszych księgach rezerwacji Twoi pracownicy zapiszą i odczytają każdą rezerwację. Pięknie oprawiona i obrandowana księga powie Twoim gościom, że Twoja marka świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Warto pamiętać o klientach nawet, gdy już zapłacą rachunek. Jak? Wystarczy ładnie oprawiona i ciekawie wyeksponowana księga wpisów. Pozwól gościom dzielić się wrażeniami z pobytu w Twojej restauracji, czy uzdrowisku. Dobre opinie poprzednich klientów przyciągną nowych gości.  Zaś wystawienie księgi wpisów da sygnał, że Twoja firma jest otwarta na sugestie gości i utrzymywanie relacji z nimi.

Jeśli zależy Ci na księgach wpisów i rezerwacji szytych na miarę - przez profesjonalistów i dla profesjonalistów, koniecznie zobacz nasze przykładowe realizacje.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 4 results