Akcesoria dodatkowe

Są takie miejsca, gdzie wchodzisz i czujesz, że jesteś wśród profesjonalistów i mistrzów w swoim fachu. Co o tym decyduje? Ciekawy wystrój, odpowiedni klimat i porządne akcesoria biurowe dla klientów i pracowników. Te szczegóły są ważne, choć często bagatelizowane.

Jeśli zależy Ci, by Twoja firma robiła dobre wrażenie, zadbaj o swoje miejsce pracy. Niezależnie od tego, czy prowadzisz restaurację, hotel, bank, czy firmę budowlaną, na pewno chcesz być postrzegany jako profesjonalista. My chętnie Ci w tym pomożemy.

Z nami każdy restaurator będzie z dumą pokazywał notatniki, portfele kelnerskie, czy stojaki rezerwacyjne. Pracownicy recepcji będą mieć stylowe podkłady na biurko, a uczestnicy konferencji - obrandowane teczki, notesy, czy foldery marketingowe.

Przy wyborze tych akcesoriów ważne jest, by elementy ze sobą współgrały. Budowanie atmosfery to sztuka dobierania dodatków. Z naszą pomocą to łatwe, a Twoi klienci od razu zauważą różnicę.

Chcesz okleić cooler w skórę? A może stworzyć pokrowce na nietypowe sprzęty laboratoryjne? Dzięki personalizacji masz możliwość zamówienia dokładnie tego, czego potrzebujesz. Sam decydujesz o przeznaczeniu i rozmiarze, kolorze i materiałach na okładki i obicia. Zamówione akcesoria możemy ozdobić np. efektownym tłoczeniem w formie logotypu, czy nazwy Twojej firmy.

Koniecznie zajrzyj do naszych przykładowych realizacji i skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy i wykonamy projekt akcesoriów dla Twojej firmy.

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 8 results