Get Adobe Flash player

Albumy tradycyjne

Wszyscy wiemy, że technika szybko się rozwija, a przez to elektroniczne nośniki są nietrwałe. Dobrą alternatywą dla magazynowania zdjęć są popularne albumy tradycyjne. My proponujemy znacznie więcej.

Nasza oferta jest zaledwie przykładem tego, co możemy dla Ciebie stworzyć. Z chęcią podejmujemy się zadań niestandardowych. Każdy nasz album wyróżnia się wysoką jakością materiałów, precyzją wykonania, co do szczegółu oraz nowoczesnym wzornictwem, według wskazówek klienta. Tego nie znajdziesz w produktach z masowego importu.

Wykonujemy wersje ekskluzywne na specjalne okazje, np. uroczyste obchody 500 lecia miasta, mistrzostwa sportowe, festiwale, czy w ramach suwenirów dla ważnych osobistości. Z nami każde stowarzyszenie, czy instytucja stworzy elegancki album dla zasłużonego naukowca, wykładowcy, czy działacza. Nasze albumyto również idealny prezent ślubny, czy niebanalna pamiątka z urodzin i rocznic.

Posiadamy kilkadziesiąt materiałów na okładki, które można ze sobą łączyć. Nasi klienci często wybierają luksusowe wersje skórzane, np. do oficjalnych albumów pamiątkowych, firmowych ksiąg, czy domowej biblioteki.

W ramach personalizacji oferujemy eleganckie tłoczenia na ślepo i w kilkunastu ciekawych kolorach. Dzięki systemowi z zestawianych liter i precyzyjnym maszynom o nacisku kilku ton, wytłoczymy dla Ciebie, np. imiona, nazwy własne i motywy graficzne, nawet na egzemplarzach o dużym formacie.

Robimy albumy z elastyczną liczbą wkładów. Zamawiając nasze produkty, możesz również domówić zapasowe folie i w każdej chwili powiększyć kolekcję ulubionych zdjęć. Ponadto oferujemy liczne zdobienia i dodatki, które nadają naszym oprawom charakteru, ekskluzywności i finezji.

Nie czekaj, oddaj się w nasze ręce, a stworzymy dla Ciebie album marzeń!

  KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEGO SAMEGO DZIAŁU W PRZYKŁADOWYCH REALIZACJACH


GALERIA Z PRZYKŁADOWYMI ZDJĘCIAMI


Showing all 12 results